Iskierki Miłosierdzia

Opiekun: s. Elżbieta, ks. Krzysztof

"Bądźcie miłosierni jak Ojciec wasz jest miłosierny" Łk 6,36

Dziecięca wspólnota Iskierki Miłosierdzia powstała w 2016 roku, który w Kościele obchodzony był jako Rok Miłosierdzia. Naszym celem jest przybliżanie dzieciom idei miłosierdzia, umiejętności dostrzegania Bożego działania w naszym życiu oraz niesienia dobra drugiemu człowiekowi.

W ramach naszych cotygodniowych spotkań uczymy się tworzyć wspólnotę. Formujemy się poprzez modlitwę, poznawanie Słowa Bożego, ale również poprzez wspólną zabawę i śpiew. Organizujemy przedstawienia i zbiórki dobroczynne. Modlitwą koronki do Bożego Miłosierdzia ogarniamy grzeszników i wszystkie aktualne potrzeby Kościoła.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą dołączyć do naszej wspólnoty wraz z rodzicami na spotkania, które odbywają się
w środy o godz. 17:30 w sali Jana Pawła II.