XXV Niedziela Zwykła (20.09.2020r)

• Kalendarium: Poniedziałek (21.09) – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; Środa (23.09) – św. Pio z Pietrelciny
  1. .

Dziś o 17.00 Koronka, a później różaniec prowadzony przez młodzież z Akademii Młodzieżowej.

Jutro o 17.15 odbędzie się w sali św. Jana Pawła II spotkanie „Iskierek Miłosierdzia”. Zapraszamy także dzieci, które chciałyby dołączyć do grupy prowadzonej przez s. Franciszkę.

W piątek rozpoczną się rekolekcje zatytułowane „Akwila i Pryscylla”, które organizuje Krąg biblijny. Rekolekcje te są prowadzone z myślą o małżeństwach.

W związku z rekolekcjami jest potrzeba ustalenia miejsca i godziny Mszy św. do Bożego miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę harcerki z drużyny świdnickiej „Tajga”, zapraszają wszystkie chętne dziewczęta z klas szóstych i starsze do zgłaszania się do grupy harcerskiej. Nabór będzie organizowany przy naszej parafii. Harcerki pojawią się po Mszy św. o 11.30, a po Mszy św. o 18.00 odbędzie się krótka gra dla wszystkich zainteresowanych harcerską przygodą.

• Zapraszamy do nabywania prasy!
  • Ofiara na kościół: 100,200,1220zł (od rodziców dzieci komunijnych). Bóg zapłać!
  • W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Czesława Banacha, l.86 z ul. Kościuszki; śp. Mariusza Chmielewskiego, l.58 z ul. Norwida; śp. Annę Tiuchtiej, l.91 z ul. Okulickiego; śp. Edwarda Ślepaczuka, l.86 z ul. Racławickiej. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
  • Słowo życia: Jezus powiedział: …tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi!