Niedziela | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-04-01 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (Gregorianka) 08:30 - + Wiesława Stawniczy ( int. synów, synowej, wnuczek i prawnuków) 10:00 - Za duszę śp Kingi Siwińskiej i zmarłych z rodziny Wosików i Wojtasiów 10:00 - + Artur Kucharski, Zygmunt Kołtun 11:30 - Dziękczynna za dar Chrztu świętego Agnieszki 11:30 - + Marianna Szychowicz od Ani z rodziną 13:00 - + Józef Machlarz 6rś 13:00 - + O Dar Wiecznego Szczęścia dla Franciszka Gembali w 38 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Gembalów i Gruszczyków i za dusze w czyśćcu cierpiące. 18:00 - + Ryszard Cieniuch (int. od rodziny Matwiejczyków i Snelów) 18:00 - + Renata Flis (od rodziny Michałowskich, Nowek, Rodak, Matla, Szwej) | 07:00, 08:00, 18:00 X Wtorek, 2024-04-02 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - + Renata Flis (od Doroty Sołtys) 07:00 - + Piotr Podgórski (od koleżanek i kolegów z PZL Świdnik) 08:00 - + Ryszard Ciesielski 18:00 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla mamy i babci Marioli z okazji 60 urodzin 18:00 - + Mieczysław Ziemski w 11 r.śm., 18:00 - + Tadeusz, Marianna, Katarzyna, Franciszek Orzeł 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Konrada z okazji 20 urodzin. Dziekczynna w 21 rocznicę ślubu Agnieszki i Jacka oraz 9 rocznicę urodzin Piotra 18:00 - + Stanisław Miemczycki (2r. śm.) 18:00 - + Teresa Bocian ( pierwsza rocznica śmierci ) 18:00 - Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego 18:00 - + Zofia Mołczan w 17 r. śm., Włodzimierz i Andrzej ++ Mołczanów 18:00 - + Teresa Zgardzińska (6r. śm.) 18:00 - + Grażyna Drozd ( 3 RŚ ),Krystyna Drozd ( 1 rocz śmierci ), z rodziny Drozdów. 18:00 - w intencji wynagradzającej Bogu w Trójcy Jedynemu za nieprzestrzeganie w Polsce Bożego Dekalogu 18:00 - + Teodozja Fabian 18:00 - za Mieczysława Ziemskiego w 11 rocznicę śmierci 18:00 - za Ryszarda Kaczanowskiego w 2. rocznicę śmierci 18:00 - O Pokój wieczny dla Janiny Barszcz. 18:00 - O pokój duszy +Marianny Stefaniuk. 18:00 - O łaskę zdrowia dla Alana Kality 18:00 - + Ryszard Cięzki. + Michalina i Mieczysław z rodziny Ciężkich. 18:00 - Za śp. Stefana Soleckiego w 8 rocznice śmierci. 18:00 - ++ Orzeszko, Tkaczyków, Jendrusynów, Borowików, Księskich, Kluziaków, Mazurów, Mazurków, Ściburów 18:00 - Zprośba o uizdrowienie dla brata oraz o potrzebne łaski w pracy 18:00 - Dziękczynna za uzdrowienie i wszelkie łaski Boże dla Józefa 18:00 - O miłosierdzie Boże, uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne oraz podjęcie pracy przez syna 18:00 - + Joanna i Adam 18:00 - O łaskę wiary i uświęcenia dla wnuków: Gabrysi, Olafa i Olka oraz o ochronę od wszelkiego wpływu zła | 07:00, 18:00 X Środa, 2024-04-03 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - Dziękcz- błag z racji urodzin Dominiki o dary Ducha Św, opiekę MB 07:00 - + Anastazja Sztuc (20r. śm.), Mieczysław, Danuta, Ewa, Marian, Henryk ++ Sztuc 18:00 - + W 11 rocznicę śmierci Teresy Marii Kosierb, ++ Stefanii i Tadeusza - zmarłych z rodziny Dudziaków w intencji o szczęśliwość wieczną 18:00 - +Ryszard Kacperski w 3rś. 18:00 - dziękczynno-błagalna za dar życia w 41 r. urodzin Kamila, o opiekę św. Rodziny, realizowanie Woli Bożej, dary Ducha świętego, współpracę z Aniołem Stróżem | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2024-04-04 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Pawła z okazji urodzin 07:00 - + Krzysztof kardyka (od III wspólnoty Neokatechumenalnej) 18:00 - + Artur Mitrus (od sąsiadów) 18:00 - +Anna Mirosław - od Administracji SPZOZ w Świdniku 18:00 - intencja dziękczynna w 27 rocznicę ślubu Renaty i Jarosława z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i Boże prowadzenie dla dzieci Szymona i Miłosza. | 07:00, 16:30, 18:00 X Piątek, 2024-04-05 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - O Miłosierdzie Boże dla konających i za zmarłych w Czyśćcu cierpiących. 07:00 - +Stanisław i Eugenia, Marian (M) ++ Winiarskich 16:30 - + Joanna Sadowska w r.śm. 18:00 - Wynagradzająca NSJ 18:00 - + Alicja, Florentyna, Eugeniusz ++ Podgórniak | 07:00, 08:00, 18:00 X Sobota, 2024-04-06 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - + Jan, Wanda ++ Wicińscy + Gustaw, Jadwiga ++ Rodakowie 07:00 - O zdrowie dla Laury i Nikodema 08:00 - + Stanisław Patejuk 08:00 - + Artur Wypych 08:00 - + Wanda Kociuba 08:00 - + Zofia Borkowska 18:00 - Wynagradzająca NSMaryi 18:00 - + Alfred Korona w 3 rocznicę śmierci, + Jan Sykała w 14 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Koronów, Wąsiurów i Sykałów 18:00 - +Zbigniew Zelent w 1rś. | |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-04-07 07:00 - + Aniela Kotlarczuk , Wiktor, Leon, Regina Zbigniew Łucja + Anna Księżak 07:00 - + Wojciech Maciołek, Remigiusz Kusiński 08:30 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 08:30 - + Andrzej Budzyński 10:00 - Za zmarłych z rodziny. 10:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Basi z okazji 14 urodzin 10:00 - + Kazimierz Taracha 11 r. śm. 11:30 - Dziękczynna w 11 r. urodzin Zosi z prośbą o Boże bł. zdrowie, Dary Ducha Świętego , opiekę Matki Bożej i Św. Józefa dla niej i całej rodziny. 11:30 - Dziękczynna w rocznicę urodzin Katarzyny, Małgorzaty i Andrzeja z prośbą o boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski 13:00 - Za parafian (W sposób szczególny modlimy się za kółko różańcowe Jezu ufam Tobie prosząc o Boze bł. dla żywych i o życie wieczne dla zmarłych) polecamy także Bogu śp. Damiana Kociubę w 1 r.śm., 13:00 - + Zyta Gilowska w 8 r.śm., 13:00 - + Danuta Kosacka 18:00 - Dziękczynno-błagalna do Ducha Świętego o żywą wiarę, wzajemną miłość i opiekę Matki Bożej dla Szymona z racji 15 rocznicy urodzin 18:00 - Dziękcz- błag w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB, Aniołów Stróżów Boże błogosł i o jasne światło Ducha Świętego dla Rafała-Zbigniewa i Kamila-Przemysława na dalsze lata życia | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-04-08 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - za dusze w czyśćcu cierpiące 18:00 - + Leon Zubrzycki (55r.ś.) ++ Zubrzyckich + Stanisława, Eugeniusz, Bronisław, Bożena, Zbigniew, Antoni, Jan, Salomea, Marianna, Adam 18:00 - + Danuta i Stanisław Kowalczykowie 18:00 - + Renata Flis (od koleżanek i kolegów z wydziału 270) 18:00 - + Stanisław Bochniarz, Dorota Bielak | 07:00, 12:00, 14:00, 18:00 X Wtorek, 2024-04-09 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - + Halina i Zygmunt Wolanin 07:00 - + Mariusz Rozwałka w 1 r.śm. 12:00 - + Jan Mróz 14:00 - + Jolanta Tarajko ( pogrzeb ) 18:00 - + Alfred Celiński w 42 r.śm.,, Marian w 37 r.śm.,Maria, Krzysztof Celiński 18:00 - +Stefan Górny w 28rś ++Górny, ++Wabich. 18:00 - ++ Leokadia i Stanisław Ostrowscy | 07:00, 12:00, 18:00 X Środa, 2024-04-10 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - +Zofia Hawrył w intencji od siostry Haliny z rodziną 07:00 - + Krzysztof Kardyka ( urodzinowa) 12:00 - +Henryk Kierepka. 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Marty i Sławka z okazji rocznicy ślubu 18:00 - + Seweryna (k) Józef, Eleonora, Franciszek 18:00 - +Jan Biernacki w 5rś. | 07:00, 12:00, 18:00 X Czwartek, 2024-04-11 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - +Jan Smerecki w intencji od rodzin: Flisów i Soprychów. 07:00 - + Mieczysława Krupska (od rodziny Świerszczów i Szajdów) 12:00 - + Andrzej Olcha 18:00 - + Artur Mitrus 18:00 - +Zofia Hawrył w intencji od Marianny. 18:00 - + Renata Flis (od wspólnoty Iskierek Miłosierdzia) | 07:00, 18:00 X Piątek, 2024-04-12 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - + Sabina Szajnoga w 30 r.śm., Michał, Lucjan, Edward 07:00 - + Wiesław Pawelec 18:00 - Dziękczynna za dar życia i wszystkie otrzymane łaski oraz prośba o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 50 rocznicę urodzin Jacka Kosierba. 18:00 - + Renata Flis (od rodziców chrzestnych Marii i Jana Kulińskich) 18:00 - +Zofia Hawrył w intencji od rodziny Skainowskich. | 07:00, 08:00, 18:00 X Sobota, 2024-04-13 07:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 07:00 - O zdrowie dla Moniki i całej rodziny. 07:00 - + Jerzy Motyl (od rodziny Bereckich i Rodaków) 08:00 - + Ryszard Andrzejczak 08:00 - + Wiktoria Skowron 08:00 - + Józefa Karwat 08:00 - +Marianna Ofiarska-Głogowska - ucz. pogrz. 18:00 - + Józefa Koter (2r.ś.) 18:00 - Dziękczynna za 33 lata małżeństwa Lucjana i Małgorzaty Teluk, za ich dzieci Konrada z Nel i Michała, z pokorną prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski , żywą wiarę, nadzieję i miłość oraz opiekę Św. Rodziny i Św. Archaniołów. 18:00 - + Renata Flis (od pracowników szpitala Ikardia) |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-04-14 07:00 - + Roman Łaban 9rś +Władysław +Irena ++ Łabanów ++Lisowskich 07:00 - Za duszę śp. księdza Marka Wisińskiego w 6 rocznicę śmierci. 08:30 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 08:30 - + Władysław, Janina, Zbigniew ++ Królików, Marciniaków, Gozdków 08:30 - + Ewa Purc (6r.ś.) + Adam Purc ( r.ś.33) 10:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Grażyny i Wiesława z okazji 50 rocznicy ślubu i Boże błog. dla całej rodziny ( odnowienie przyrzeczeń małżeńskich) 10:00 - + Jan Suszek 11 RŚ 10:00 - + Zofia w 8 r.śm., i Jan Szewczyk, + Józef Czępiński 11:30 - Dziękczynna w 7 rocznice urodzin Nikodema i 4 rocznicę urodzin Laury z prośbą o dalsze Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 11:30 - Dziekcz błag w 21r. urodzin Sebastiana o potrzebne łaski opiekę MB i dary Ducha Świętego 13:00 - Za parafian 13:00 - O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Marka z racji 45 rocznicy urodzin 18:00 - + Stanisław Długosz w 1 rocznicę śmierci, Jadwiga | 07:00, 13:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-04-15 07:00 - + Jan Czępiński 4 r. sm. Stanisława Czępińska 16 m. po śm. 07:00 - +Zofia Hawrył w intencji od rodziny z Nowego Dworu Gdańskiego. 07:00 - + Halina i Jan Bereza, Zbigniew Bereza-Terlecki 13:00 - +Marek Mrozik 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - W intencji Miłosza w 14 rocznice urodzin z prosbą o dalsze Boze błogosławieństwo i dary Ducha Świętego 18:00 - +Władysław Wierzchoś w 5rś, +Anna, +edward ++tarnas, +Helena, +Anna, +Józef ++Niećko, +Helena, +Eugeniusz Wierzchoś 18:00 - W intencji parafialnego Wolontariatu: o Boże błogoslawieństwo dla wolontariuszy i podopiecznych oraz życie wieczne dla zmarłych | 07:00, 10:00, 13:00, 18:00 X Wtorek, 2024-04-16 07:00 - + Eugenia Sokół w 14 r.śm., ++ Sokołów, Wiktorów, Matyjaszków, Furmanków, Krzewskich 07:00 - +ks. Jan Palusiński w rocznicę śmierci. 07:00 - 16 rocznica śmierci śp. Wiesława Sugiera 10:00 - +Henryka Kołodziej 13:00 - + Olena Paprocka 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - Zbiorowa (Sw. Jan paweł II) 18:00 - +Władysława Pelc w intencji od chrześnicy Ireny z rodziną. 18:00 - W intencji naszej Ojczyzny (trzecia z 12 Mszy św. zamówionych przez naszego parafianina) 18:00 - +Sabina Lipniowiecka w intencji od Danki Galas z rodziną. 18:00 - + Ryszard Szczuka - od sąsiadów 18:00 - +Tadeusz Szyłka w 3rś, +Janina Szyłka w rocznicę śmierci. 18:00 - O łaskę zdrowia i wyleczenia wnuka Wojtusia O pomyslność w sprawie Małgorzaty 18:00 - + Za dusze w czyśću cierpiące 18:00 - + Jan Mróz (od siostry z rodziną) 18:00 - + Władysława (k) Tabaczyńska 17 r. śm. 18:00 - O Boże Błogosławieństwo i łaske nawrócenia dla Dawida 18:00 - +Rodziców i Rodzeństwo z Rodziny Słomków i Siodłowskich 18:00 - o uratowanie małzeństwa Katarzyny i Marcina, o łaskę sakramentu małżeństwa dla Grzegorza i Katarzyny i błogosławieństwo Boże dla Zbigniewa i Danuty 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Edyty i Piotra z okazji 25 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci Jakuba i Łucji (odnowienie przysięgi małżeńskiej) | 07:00, 18:00 X Środa, 2024-04-17 07:00 - +Zofia Hawrył w intencji od sąsiadów. 07:00 - +Krzysztof KAczmarek w 27rś. 07:00 - + Jan Szaniawski w 17 r.śm., Helena Szaniawska, Ewa, Eugeniusz Puła ++ Szaniawskich, Kosińskich 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - + Zygmunt Królik 18:00 - + Szczepan Guz w 32 r.śm., Jan Guz w 5 r.śm. | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2024-04-18 07:00 - + Franciszka (k) i Antoni Miazek 07:00 - + Jerzy Motyl (od rodziny Podolskich) 07:00 - + Konstanty Krzyżanowski o radość zycia wiecznego z Bogiem intencja od Lektorek z parafii N.M Panny Matki Kościoła 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - +Marianna Sablik w 14rś, +Bolesław Sablik, Zofia, +Grzegorz, +Janina, Stanisław ++Pikulscy. 18:00 - +Stefan Janik w 11 rś., ++ Janików, Ostańskich, Bukowskich | 07:00, 16:00, 18:00 X Piątek, 2024-04-19 07:00 - + Zofia Sawicka ( z of. Ireny i Zbiniewa z rodziną) 07:00 - + Kazimierz Kliza - od KŻR Róży Duchownej 07:00 - + Konstanty Krzyżanowski (od chrześnicy Katarzyny Jabłońskiej) 16:00 - Katarzyna Długosz i Bartosz Milczarek (ślub) 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - Zbiorowa (św. Józef) 18:00 - +Sabina Lipniowiecka w intencji od sąsiadów. 18:00 - O dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa dla Izabeli i Karola 18:00 - W 22 rocznicę śmierci Ireny Gapińskiej 18:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski, dary i talenty w neokatechumenacie 18:00 - +Krystyna Piasecka w 7rś. 18:00 - O nowe powołania do Legionu Maryi z naszej parafii. 18:00 - Dziękczynno błagalna w 18 rocznicę urodzin dla Piotra - O łaskę wiary i opiekę Maryi. 18:00 - O zdrowie dla Mariana, opiekę MB i Boże błogosławienstwo. 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Edyty i Piotra z okazji 25 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci Jakuba i Łucji 18:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 33 rocznicy ślubu Elżbiety i Krzysztofa, z prośbą o Boże Miłosierdzie, dary Ducha Świętego , opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia oraz błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci Artura i Małgorzaty. 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Martynki . z okazji 6. urodzin O błogosławieństwo dla rodziców i b rata. 18:00 - W pierwszą rocznicę śmierci za duszę świętej pamięci Mariannę Ciepłowską 18:00 - km | 07:00, 08:00, 14:00, 18:00 X Sobota, 2024-04-20 07:00 - Dziękczynna w 56 rocznicę ślubu Ewy i Stanisława z proś o Boże Błog. n a dalsze lata 07:00 - + Janina + Czesłąw, Henryk, Stanisław, ++ Zalewskich i Goławskich 07:00 - + Stanisław Skrzydelski w 16 r.śm., ++ Skrzydelskich, zmarłych w czyśćcu cierpiących 08:00 - + Barbara Kamińska 08:00 - + Małgorzata Cel - od ucz. pogrz. 08:00 - + Krzysztof Gwóżdż 08:00 - + Barbara Karmelak - ucz. pogrz. 14:00 - + Zofia Bronis 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - + Stanisław Ślęzak 63 r. sm. Anna Baracz 25 r. sm. 18:00 - + Helena +Euzebiusz + Maria i zmarłych z ich rodzin |
00:, 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-04-21 00: - 07:00 - + Genowefa Zawada 14 rś, + Marian Zawada w 19 rś., Krystyna Garbaty, Józef Marciniak w 6 m. po śmierci 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Elżbiety i Zbysława z okazji 50 rocznicy ślubu (bez odnowienia przyrzeczeń) 08:30 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 08:30 - dziękczynno -błagalna , za błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków róży Brama niebieska z prośbą o potrzebne łaski i z zmarłych członków o życie wieczne w niebie. 10:00 - Marian Bystrek 28 rocznica śmierci, Katarzyna,Jan,Antoni Przepiórka, Franciszka i Stanisław Bystrek 10:00 - + Jerzy 9r. Wanda Stanisław Danuta Adela Jan ++Wesołowskich ++Nowaków 11:30 - Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i dalsza opiekę Matki Bozej dla Lucyny i Tadeusza w 50 rocznicę ślubu i Dary Ducha Świętego dla całej Rodziny. 11:30 - Dziękczynna z okazji 15 urodzin Julii z prośbą o łaskę zdrowia i dary ducha Świętego 13:00 - Za parafian (Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego z okazji 80 . urodzin Zofii, z prośbą o dar chrztu św. dla Maksia i Michasia) 13:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Agnieszki z okazji imienin 18:00 - o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie za św. pamięci Barbarę Kasperek w 18 rocznicę śmierci 18:00 - + Śp. Jacek Rolewicz 1 rocznica śmierci | 07:00, 11:00, 13:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-04-22 07:00 - + Ryszard Cieniuch (int. od rodziny Matwiejczyków i Snelów) 07:00 - Do Ducha Świętego o uswięcenie serc i umysłów wszystkich wiernych 11:00 - + Maria -Jadwiga Podgórska - Górna ( Majdanek - Msza św. i pochowek ) 13:00 - +Jan Widz 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - + Bolesław Malec w 45 r.śm., Apolonia Malec 18:00 - + Krystyna Zbigniew ++ Chyłów | 07:00, 12:00, 18:00 X Wtorek, 2024-04-23 07:00 - + Jerzy Motyl (od Pawła z rodziną) 07:00 - + Urszula i Gerard Grolik 12:00 - +Zofia Niedziałek - pogrzeb 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - + Agnieszka Tarkowska (wp. imieninowe) 18:00 - + Stanisława Aleksander ++Kowalczyków +Karol Natalia ++Bilów | 07:00, 13:00, 18:00 X Środa, 2024-04-24 07:00 - O dar Nieba dla Marii i Franciszka Bartosiewicz w rocznice ich śmierci oraz za zmarłych z rodziny Bartosiewicz,Karczmarczyk i Maluga 07:00 - + Zofia Sawicka ( z of. Urszuli z męzęm Zbigniewem) 07:00 - + Jan i Wanda Mączkowie 13:00 - + Michał Uchman 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - Zbiorowa MBNP 18:00 - W intencji śp. Waldemara Skrzypka w 12 rocznicę śmierciBy otrzymał łaskę nieba i mógł oglądać obliczę Pana Boga. 18:00 - Z okazji 19 urodzin z prośbą o boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i o szczęśliwie zdanie matury dla Natalii i Weroniki 18:00 - Z okazji rocznicy urodzin Jacka i Barbary o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Eweliny z okazji urodzin 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla Moniki. z okazji 50. urodzin. 18:00 - O życie w trzeźwości dla Adama i opieke Matki Bożej 18:00 - + Henryka Kołodziej - od firmy pogrzebowej Karawan 18:00 - z okazji 25 urodzin Przemysława o zdrowie, mądrość, opiekę Matki Bożej 18:00 - +Krzysztof ++Prusak, ++Wójcik, ++Babiuch. O zdfrowie i szczesliwa podroz dla Miroslawa i Renaty i Adama 18:00 - dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Barbary i Kazimierza Terleckich z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia 18:00 - +15 rocznica śmierci Tadeusza Iwaniaka, za zmarłych z rodziny Iwaniaków i Skindzierów - (wymaga potwierdzenia) 18:00 - + Jan Widz ( od pracowników odziału pediatrycznego Szpitala w Świdniku) 18:00 - Dziękczynna w 18 r urodzin z prośbą o Boże błogosłwieństwo opiekę MB dla Katarzyny 18:00 - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i szybki powrót do zdrowia dla Basi (intencja od mamy, siostry, męża i córki) 18:00 - Prośba o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny: dzieci i wnuków 18:00 - o uświęcenie rodziny Grzegorza, Pauliny i Miłosza, o szczęśliwe rozwiązanie dla Ewy i o łaskę nawrócenia dla Krzysztofa, Marleny i Jerzego 18:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Joanny i Jerzego z okazji .47. rocznicy ślubu. 18:00 - O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Filipa z racji 15 urodzin | 07:00, 18:00 X Czwartek, 2024-04-25 07:00 - śp. Maria Józefara w 31-ą. rocznicę śmierci o spokój duszy 07:00 - + Konstanty Krzyżanowski (od Agnieszki I waldka Wawrzyszko) 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - +Aleksander Polit w 32rś. 18:00 - + Marek Kozak (intencja od sióstr) | 07:00, 13:00, 18:00 X Piątek, 2024-04-26 07:00 - +Regina Mrozik w intencji od rodziny Karczewskich. 07:00 - O Boże błogosł dla członków KŻR Matki Bożej Dobrej Rady i ich rodzin 07:00 - + Henryk Małysz (od sąsiadów z Racławickiej 45 mieszkańcy domów: 8,9,11) 13:00 - +Adam Czubaj 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - Za zmarłą Beatę Sobasik w 6 rocznicę śmierci 18:00 - +Andrzej Zielonka w 26rś, ++Zielonka. | 07:00, 08:00, 13:00, 18:00 X Sobota, 2024-04-27 07:00 - + Kazimierz Kluziak ( z racji urodzin, intencja od wnuczki) 07:00 - + Henryk (m ) Kiliman 26 rocz śmierci ,Janina , Wacław ,Jan ,Wojciech Pietrzak i Zofia Stec 08:00 - + Sabina Lipniowiecka 08:00 - + Łukasz Latosiński 08:00 - + Genowefa Mankiewicz - ucz. pogrz. 08:00 - + Janina Prokop 13:00 - Chrzty (2x) 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - + Stanisław Kubecki 8 r. śm. Kazimiera Fil 7 r. śm. 18:00 - + Krzysztof Celiński w 1 r.śm., Alfred, Marian, Maria, ++Celińskich, Stefania, Jan Czuryło w 4 r.śm. |
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 X Niedziela, 2024-04-28 07:00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB na dalsze lata życia dla Małgorzaty i Tomasz z okazji 25 rocznicy ślubu 07:00 - 08:30 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 08:30 - + Stanisław, Kazimierz, Marianna, Stanisław, wszyscy zmarli z rodz. Królików; Józef, Leokadia, Władysław, wszyscy zmarli z rodziny Wojtysiaków; + Zbysław Lipoński +Jan Wojtysiak 10:00 - + Irena, Edward, Janina, Zygmunt janowscy, Helena, Jan, Mieczysław Chęciek 10:00 - Dziękczynna, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Katarzyny w 41 rocznicę urodzin 11:30 - Dziękczynna w 13 r. urodzin Marysi z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Św. Józefa dla niej i całej rodziny 11:30 - Dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Izabeli z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 13:00 - Za parafian 13:00 - +Ryszard Wyrostek, ++Wyrostek 18:00 - za duszę śp. Cecylii i Ryszarda Śliwińskich w kolejną rocznicę śmierci oraz za dusze zmarłych z rodziny Śliwińskich i Wiertelów, +Marian Ornat, ++Ornatów. 18:00 - Wypominki Roczne | 07:00, 18:00 X Poniedziałek, 2024-04-29 07:00 - + Adolf Drabik (10r.ś.) + Natalia Drabik 07:00 - + Jerzy Kucharski (od rodziny Kołtun) 07:00 - za Zytę w dzień jej świętej patronki Św. Zyty z Lukki - o badanie przez Zytę i wypełnienie Woli Bożej w jej życiu 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - + Renata Flis (od sąsiadów z ul. Klonowej i ratajczaka) 18:00 - W intencji Marzeny, o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej z racji imienin | 07:00, 13:00, 18:00 X Wtorek, 2024-04-30 07:00 - + Józef Krzak (43r.ś.) + Maria, Wincenty, + Tadeusz, Arkadiusz 07:00 - za śp. Zofię Kuś w 5 r.śm. o dostąpienie łaski Nieba 07:00 - Intencja dziękczynna z prośbą o Boze błogosławieństwo i opieke Matki Bożej i światło Ducha Świętego dla Marty i Henryka w 47 rocznicę ślubu 13:00 - + Józef Broda - pogrzeb 18:00 - + Mieczysława Szewczyk (k) (gr) 18:00 - + Robert Szefler ( 8r.ś.) 18:00 - Za duszę ŚP Stanisławę Pasternak w 2 rocznicę śmierci , oraz zmarłych z rodziny Pasternaków i Wójcików |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14
Nabożeństwo Uwielbienia
W drugą niedzielę miesiąca, po wieczornej Mszy św. w kościele, odbędzie się nabożeństwo uwielbienia.
Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy!
Data : 14 04 2024
|
15
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Wolontariatu po mszy wieczornej o godz. 18.00.
Data : 15 04 2024
|
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |